Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 594
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Noc Dziecka - nocne zwiedzanie dla rodzin z dziećmi

Piątek, 3 czerwca 2022
godz. 20:30
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. P. Śląskich

Po radosnym Dniu Dziecka nastanie... szalona Noc Dziecka! Zaplanowaliśmy naprawdę niezwykły wieczór dla najmłodszych pośród upiorów i straszydeł Zamku Książ - będzie ich tu szczególnie dużo! Zapraszamy odważne rodziny z dziećmi (ok. 7-14 lat) do przeżycia mrocznej przygody w straszliwym zamczysku. Będzie strasznie? Będzie - bo to właśnie tu mieszkają duchy, stwory i upiory nocy, które kryją się w każdym zakamarku. Wspólnie celebrujcie ten niezwykły dzień ze swoimi odważnymi pociechami - to będzie noc z dreszczykiem. Oczywiście zaplanowaliśmy coś na osłodę tego dnia... tfu... znaczy tej nocy
Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody, tak, jak upiory łakną ich... dusz / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie, dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), wciągające tajemnice do odkrycia dla najmłodszych, trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Noc Dziecka - edycja dla rodzin dziećmi) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group