Wtorek, 28 marca
Imieniny: Anieli, Jana
Czytających: 877
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nocne zwiedzanie - Horror Castle

Sobota, 15 kwietnia 2023
godz. 20:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
69

Oddalony od wielkiego miasta, położony w sercu ciemnego lasu Książ po zmroku zamienia się w zamczysko rodem z horroru. To tutaj przeplatają się przerażające historie dawnych mieszkańców tego miejsca, z krzykami zjaw dobiegające z ukrytych pomieszczeń. Przejdźcie trasę pełną mrocznych korytarzy, niedostępnych za dnia pomieszczeń i zaserwujcie sobie solidną dawkę strachu oraz adrenaliny. Przygotujcie się na paranormalne spotkania i atrakcje specjalne!
Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Horror Castle) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 69 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 74 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group