Środa, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 566
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

#Norwidwdomu

Świdniczka poleca!
11.04-30.06.2020 (81 dni)
godz. 19:00
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida
Jelenia Góra
Aleja Wojska Polskiego
Wstęp wolny

Norwidwdomu
https://www. facebook. com/teatrnorwidajg/videos/251469535932575/

Zaplątani w wirusową sieć, przenieśliśmy się (czekając na chwilę, gdy
z publicznością będziemy mogli spotykać się znów bezpośrednio) - my, jeleniogórski zespół Teatru im. Norwida – jak większość artystów, do sieci wirtualnej. Reakcja na to, co robimy, dowiodła, że widownię mamy wierną i uważną. Że nasze działania mają sens. Regularnie rejestrujemy i pokazujemy bądź fragmenty dramatów, których realizacja przewidziana jest w nadchodzących sezonach, bądź materiał komentujący tę naszą niełatwą rzeczywistość, bądź, wreszcie, wiersze i eseje naszych jeleniogórskich, współczesnych autorów.
Na Dzień Teatru Publicznego cały zespół Teatru przygotował czytanie najstarszego arcydzieła polskiej dramaturgii, aktualnego, jeśli chodzi o przekaz, zarówno w końcu XVI wieku, gdy zostało zaprezentowane po raz pierwszy, jak i dziś - „Odprawy posłów greckich” Jana Kochanowskiego.

Jesteśmy naszym widzom bardzo wdzięczni. Nie opuścili nas, gdy dwa lata działaliśmy, z powodu remontu, w warunkach prowizorycznych. Przeciwnie – bilety na nasze przedstawienia trzeba było rezerwować ze sporym wyprzedzeniem. Nie opuścili nas i dziś. Niebawem znowu zobaczymy się twarzą w twarz. Bądźmy wszyscy cierpliwi. Warto.

W ten piątkowy wieczór #Norwidwdomu ponownie zagości u Państwa w domach z poezją. Tym razem będzie to troszeczkę inny cykl, ponieważ od dzisiaj startujemy w ramach majowej rocznicy śmierci naszego patrona – Cypriana Kamila Norwida!
Przez cały tydzień aktorzy Teatru im. Cypriana Kamila Norwida zaprezentują swoje ulubione wiersze Jego autorstwa. Zapraszamy!

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group