Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 580
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pod niebem Paryża

Piątek, 30 października 2020
godz. 18:00
Świebodzice

Monika Węgiel pochodzi z Wrocławia. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie(2007). Od 2001 należała do Wrocławskiej Akademii Piosenki prowadzonej przez Jerzego Satanowskiego i Grażynę Łobaszewską. Laureatka wielu wyróżnień i nagród m.in. zdobywczyni drugiego miejsca na 28. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. W 2009 roku nominowana do Feliksa Warszawskiego w kategorii najlepszy debiut.Od 2008 roku związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie.
"Pod niebem Paryża" to koncert poświęcony piosence francuskiej. Dzięki utworom z repertuaru Edith Piaf będzie można przenieść się na Montmarte, usłyszeć opowieści o portowych dziewczynach, o wielkich miłościach i o życiu na paryskich ulicach. Usłyszymy zarówno te bardzo znane piosenki, jak " La vien rose" i te mniej znane, jak "Piosenka Jeana Żebraka". Przy fortepianie towarzyszyć będzie Monice wybitny muzyk ,aranżer i kompozytor Janusz Bogacki. Autor muzyki m.in. do tekstów Agnieszki Osieckiej, Macieja Zembatego, a także autor muzyki do wielu spektakli teatralnych.
Ze względu na panującą sytuację (COVID) ilość miejsc ograniczona, prosimy o rezerwację pod nr tel. 074 666 95 70 lub mdk.kultura@interia.pl.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group