• Czwartek, 21 listopada 2019
  • Godz. 5:09
  • Imieniny: Alberta, Janusza, Konrada
  • Czytających: 664
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekend za pół ceny w Muzeum Kolejnictwa

22-24 listopada 2019 (3 dni)
godz. 12:00
Muzeum Kolejnictwa
Jaworzyna Śląska
ul. Towarowa 4

Założeniem ogólnopolskiej akcji promocyjnej POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 22–24 listopada 2019 r. na terenie całego kraju.
„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji i zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. Uczestnikom oferujemy bilety na przejazd po tzw. Trasie Parowozowej za pół ceny*.
Przejazdy po bocznicy muzealnej w sobotę i niedzielę o godzinie 12:00 i 14:00.
Skład naszego pociągu tworzy zabytkowa lokomotywa spalinowa oraz wagon osobowy bądź wagon letni w zależności od warunków atmosferycznych. W trakcie przejazdu grupie towarzyszy Przewodnik, który w kompetentny i przystępny sposób prezentuje ważne dla historii techniki kolejowej obiekty, a także – dba o bezpieczeństwo podróżnych.

*Cennik:
Bilet wstępu do Muzeum:
Dorośli:22zł/os. ,
Senior: 18zł/os. ,
Dzieci i młodzież ucząca się: 15zł/os. ,
Bilet rodzinny: 65zł/2+2
Bilet na przejazd po. Tzw Trasie Parowozowej:
10zł/os. , 50% taniej – 5zł/os.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group