Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1440
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witaj Maluchu

12.06.2023-12.06.2024 (367 dni)
Zoo
Goerlitz- Zgorzelec
Wstęp wolny

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Görlitz- Zgorzelec oraz Miasto i Gmina Jelenia Góra realizują wspólny projekt pod nazwą „Witaj Maluchu”. W ramach projektu, każda „świeżo upieczona” mama bądź tata z Jeleniej Góry i okolic, meldując swoje dziecko w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jeleniej Górze, otrzyma kupon na roczny bilet wstępu do Zoo w Görlitz. Można go zrealizować do końca pierwszego roku życia maleństwa, tak aby obowiązywał na cały drugi rok. Dzięki temu maluch będzie mógł doświadczać wizyt w zoo bardziej świadomie.

W celu realizacji, po otrzymaniu kuponu w jeleniogórskim Urzędzie Cywilnym, należy skontaktować się mailowo z goerlitzkim zoo – obsługa polskojęzyczna.

„Jesteśmy dumni z faktu, iż Prezydent Miasta Jelenia Góra podjął decyzję, aby dołączyć do naszego projektu dla młodych rodzin - „Witaj Maluchu”, który doskonale sprawdził się u naszych dotychczasowych partnerów, zarówno po stronie polskiej w Zgorzelcu, Bolesławcu, Lubaniu i Bogatyni jak i po niemieckiej w Görlitz, Löbau, Bautzen” – komentuje Dyrektor Zoo w Goerlitz Dr. Sven Hammer.” Nasze Zoo to wspaniały park zapewniający relaksujący spacer wśród przyrody. Miejsce, w którym rodzice mogą zaczerpnąć odrobinę spokoju i pozwolić sobie na chwilę wytchnienia od codzienności. Ich pociechy poznają i pokochają tutaj pierwsze zwierzęta i być może postawią swoje pierwsze kroczki.

Celem tego powitalnego prezentu jest stworzenie emocjonalnej bliskości ze zwierzętami, gdyż tylko to co znamy i kochamy potrafimy chronić. Ochrona gatunków to jedno z głównych działań goerlitzkiego zoo, a jednym z jego wielu ważnych wkładów w ochronę gatunków jest m.in. hodowla wielu chronionych oraz zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group