• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 6:53
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 1030
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ziemia Obiecana Włókniarzy

Sobota, 16 listopada 2019
godz. 18:00
CK MBP
Głuszyca
ul. Grunwaldzka 26
Wstęp wolny

„ZIEMIA OBIECANA WŁÓKNIARZY” POWRACA NA GŁUSZYCKĄ SCENĘ!

Z ogromną radością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spektakl „Ziemia Obiecana Włókniarzy” według scenariusza i w reżyserii Roberta Delegiewicza w wykonaniu Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po godzinach”. Na spektakl zapraszamy w sobotę 16 listopada 2019 r. o godz. 18. 00 do sali widowiskowej Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26. Wstęp wolny.
Przypomnijmy, że spektakl miał swoją premierę 10 grudnia 2016 r. Został także wystawiony na głuszyckiej scenie w czasie Święta Włókiennika w dniu 17 kwietnia 2017 r. Był to debiutancki projekt aktorów-amatorów z Głuszycy, których pasją jest teatr. Głuszycka Grupa Teatralna „Po godzinach” zachwyciła „Ziemia Obiecana Włókniarzy” lokalną publiczność. Spektakl ukazuje Głuszycę i jej mieszkańców w pierwszych dniach po zakończeniu II wojny światowej. Scenariusz sztuki bazuje na zasłyszanych opowieściach mieszkańców Głuszycy- niegdyś prężnie rozwijającego się ośrodka przemysłu włókienniczego.

Realizacji projektu „Ziemia Obiecana Włókniarzy” w roku 2019 towarzyszą warsztaty teatralne odbywające się w siedzibie lidera projektu - Centrum Kultury- MBP w Głuszycy. Zadanie realizowane jest w partnerstwie z Gminą Głuszycą, Stowarzyszeniem Uniwersytet Trzeciego Wieku w Głuszycy oraz Łowiskiem Pstrąga Złota Woda w Łomnicy.

Zadanie „Ziemia Obiecana Włókniarzy” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na sali prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem telefonu 503 102 817 lub osobiście w siedzibie CK-MBP w Głuszycy, I piętro - pokój instruktorów.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group