Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Inauguracja roku akademickiego w UTW

Czwartek, 5 października 2017, 7:42
Autor: red
Żarów: Inauguracja roku akademickiego w UTW
Fot. UM Żarów
Gaudeamus igitur” w wykonaniu uczelnianego chóru "Senyor–Rici" rozpoczęło uroczystość inauguracji dziewiątego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Podczas spotkania słuchacze dowiedzieli się,w jakich zajęciach będą mogli uczestniczyć, oraz co jeszcze czeka ich w nadchodzącym roku akademickim.

Żarowski uniwersytet oferuje szeroki wachlarz zajęć: informatyczne, rękodzielnicze, rehabilitacyjne, językowe, aerobik, joga, czy zajęcia na basenie. Dodatkowo planuje przeprowadzenie wykładów prozdrowotnych i włączenie się w akcję "Szlachetnej Paczki".

We wspólnym gronie seniorzy realizują swoje pasje i poszerzają zainteresowania. Uniwersytet jest prężnie działającą grupą, która oprócz regularnych zajęć angażuje się również w wiele imprez kulturalnych oraz sportowych. Wspólnym spotkaniom słuchaczy zawsze towarzyszy uśmiech i pozytywna energia.

- Dzięki atrakcyjnej ofercie jaka czeka na obecnych i nowych słuchaczy możemy z radością powiedzieć, że warto wyjść z domu i nas odwiedzić. Warto spotkać się w miłej atmosferze i spędzić wspólnie czas. Zapraszamy wszystkich do żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – mówi Krystyna Markiewicz prezes żarowskiej uczelni.

W inauguracji udział wzięli burmistrz Żarowa – Leszek Michalak, zastępca burmistrza – Grzegorz Osiecki, dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarowie – Helena Słowik, zastępca dyrektora GCKiS w Żarowie – Anna Suchodolska oraz przedstawiciel zakładu Daicel Safety Systems Europe w Żarowie – Małgorzata Adamska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group