Czytających: 1693

Jaworzyna Śląska: Inauguracyjny hit dla ekipy La Liga

Niedziela, 11 grudnia 2011, 19:34
Aktualizacja: 19:35
Za nami 1. kolejka Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. W najciekawszym spotkaniu La Liga pokonała po zaciętym meczu Glob Max 12:9.

Do 28. minuty tego spotkania żadna z drużyn nie mogła osiągnąć dwubramkowej przewagi, dopiero od strzelonej szóstej bramki przez La Ligę – Myślinski zespół zaczął odskakiwać i cztery minuty później La Liga wygrywała już różnicą pięciu goli. Glob Max ruszył do odrabiania strat i a dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem przegrywał już tylko 8:10. Ostatnie słowo należało tego dnia do Grzegorza Borowego, który strzelając dwie bramki w samej końcówce dał zwycięstwo swojej ekipie 12:9.

W pozostałych meczach wygrały zespoły wytypowane jako gospodarze spotkań: Znajomi Fryzjera pokonali XXL, a Fair Play rozprawił się z Drużyną Jarka. Ciekawostką jest fakt, że każda zwycięska ekipa zdobyła 12 bramek. Pierwszym liderem została drużyna Fair Play, a liderem wśród strzelców został Jacek Koblowski (XXL Bolesławice) zdobywca 6 bramek.