Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1443
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Informacje na komórkę

Sobota, 21 sierpnia 2021, 11:50
Autor: red
Gmina Świdnica: Informacje na komórkę
Fot. Gmina Świdnica
Zapowiedzi gminnych uroczystości, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Informacje oświatowe, gospodarcze i społeczne. Komunikaty o utrudnieniach, zagrożeniach i awariach.

Zarejestruj się na www.sisms.pl i zamów bezpłatne powiadomienia prosto z urzędu na Twoje urządzenie mobilne.

Skorzystaj z możliwości szybkiego poinformowania dzięki aplikacji BLISKO. Aplikacja zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach, alertach czy wydarzeniach w gminie Świdnica.

Za pomocą aplikacji „BLISKO” dedykowanej dla każdego posiadacza smartfona, mieszkańcy którzy zainstalują ją na swoich urządzeniach, w kilka sekund dowiedzą się o nadchodzącym w zagrożeniu, awarii lub nadchodzącym wydarzeniu.

Zachęcamy mieszkańców gminy Świdnica i nie tylko do skorzystania z bezpłatnego systemu informacji lokalnej, który działa już w kilkuset gminach i miastach. System pozwala m.in. na komunikację kanałem SMS, lub poprzez aplikację Blisko.

Link do formularza rejestrującego i pobrania aplikacji:

https://www.sisms.pl/rejestracja

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group