Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 1191
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Integracja z Fartem

Piątek, 27 stycznia 2023, 15:35
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Integracja z Fartem
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Ponad 100 osób bawiło się razem podczas zespołowej imprezy integracyjnej: dziewczęta z zespołu „Fart”, Mamy Farta, rodzice, babcie, dziadkowie i przyjaciele.

Była to także okazja do pasowania dziewcząt na mażoretki w kategoriach kadetka, juniorka i seniorka. Oczywiście nie zabrakło także podziękowań dla instruktorów - Anny Trzeciak i Lubomira Szmida.

Były tańce integracyjne, konkursy i zabawy (także dla rodziców) i uśmiechy na twarzach.

„Fart” powstał w 2010 r. jako sekcja nauki tańca nowoczesnego pod kierownictwem uznanego instruktora tańca - Lubomira Szmida. Po kilku latach jako kolejny instruktor, specjalizujący się w układach mażoretkowych, dołączyła do niego Anna Trzeciak. I ten znany i poważany duet instruktorski do dzisiaj zajmuje się zespołem tanecznym, prezentującym układy mażoretkowe i taniec nowoczesny.

„Fart” w czasie dziesięciu lat swojego istnienia zanotował kilkadziesiąt występów na różnego rodzaju imprezach w województwie dolnośląskim: festynach, turniejach, paradach, dniach miast i imprezach charytatywnych. Dziewczęta z zespołu występowały także za granicą, między innymi na festiwalu w Macedonii. Brały udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych w Republice Czeskiej. „Fart” może poszczycić się III i IV miejscem na Mistrzostwach Mażoretek Polski Zachodniej w kategorii pompom oraz flagi oraz III miejscem w II Mistrzostwach Polski Federacji WAMT Polska.

O wydarzeniach z życia zespołu można poczytać na nowo utworzonym profilu na facebooku - https://www.facebook.com/fartjaworzyna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group