Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Invest–Park gościł pracodawców

Czwartek, 3 kwietnia 2014, 11:25
Aktualizacja: 13:28
Autor: red.
Wałbrzych: Invest–Park gościł pracodawców
Fot. użyczone
27 marca w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest–Park" odbyło się czwarte spotkanie Sudeckiego Klubu Pracodawców.

Spotkanie otworzył prezes Sudeckiego Związku Pracodawców Artur Mazurkiewicz. Obecnych w biurowcu Invest-Park Center przywitał także Tomasz Jakacki, Wiceprezes Zarządu WSSE "Invest-Park".

Pierwsza część poświęcona była na przywitanie i prezentacje nowych członków Sudeckiego Związku Pracodawców. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja firmy S.C. SKI - RAFT organizująca spływy pontonowe przełomem
bardzkim. Na spotkaniu były obecne także firmy zainteresowane przystąpieniem do Związku: M&M Electronics Sp. z o.o. oraz Piwnica Jarosławna. Obecnie Sudecki Związek Pracodawców liczy 130 członków.

Pracodawcy zostali zapoznani z korzyściami jakie płyną z inwestowania w WSSSE Invest-Park, wysłuchali także wystąpienia dr Leszka Cybulskiego z Uniwersytetu Ekonomicznego z Wrocławia nt.: Rozwój Dolnego Śląska i
podregionu wałbrzyskiego - czy nastroje przedsiębiorców i oficjalne statystyki są zgodne? Zgromadzeni goście zostali zapoznani z wynikami badań prowadzonymi przez wrocławskich naukowców.

Na spotkaniu została także przedstawiona przez Marcina Kowalskiego Wiceprezesa Zarządu, nowa strategia Sudeckiego Związku Pracodawców. Na zakończenie spotkania goście zostali zaproszeni na spacer po nowoczesnym biurowcu Invest-Park Center.

Sudecki Klub Pracodawców to cykliczne spotkania członków, sympatyków i partnerów Sudeckiego Związku Pracodawców mające na celu integrację środowiska gospodarczego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group