• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 18:20
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 824
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

IV–liga: Na inaugurację AKS Strzegom zagra z innym beniaminkiem

Wiadomości: IV-liga piłkarska
Piątek, 8 lipca 2011, 14:52
Aktualizacja: 14:55
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Ekipa Foto Higieny Gać będzie pierwszym rywalem strzegomskiego AKS–u w rozgrywkach piłkarskiej IV–ligi. Pierwszą kolejkę rundy jesiennej zaplanowano na 13 sierpnia.

Terminarz rundy jesiennej IV-ligi

1 kolejka (13-14.08)
Sokół Wielka Lipa – Piast Żmigród
Puma Pietrzykowice – Piast Zawidów
Konfeks Legnica – Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec – GKS Kobierzyce
Iskra Kochlice – Ślęza Wrocław
Foto Higiena Gać – AKS Strzegom
Granica Bogatynia – Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra – Strzelinianka Strzelin

2 kolejka (17.08)
Piast Żmigród – Strzelinianka Strzelin
Miedź II Legnica – Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom – Granica Bogatynia
Ślęza Wrocław – Foto Higiena Gać
GKS Kobierzyce – Iskra Kochlice
Orkan Szczedrzykowice – Nysa Zgorzelec
Piast Zawidów – Konfeks Legnica
Sokół Wielka Lipa – Puma Pietrzykowice

3 kolejka 20-21.08
Puma Pietrzykowice – Piast Żmigród
Konfeks Legnica – Sokół Wielka Lipa
Nysa Zgorzelec – Piast Zawidów
Iskra Kochlice – Orkan Szczedrzykowice
Foto Higiena Gać – GKS Kobierzyce
Granica Bogatynia – Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom
Strzelinianka Strzelin – Miedź II Legnica

4 kolejka (27-28.08)
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
AKS Strzegom – Strzelinianka Strzelin
Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenie Góra
GKS Kobierzyce – Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice – Foto Higiena Gać
Piast Zawidów – Iskra Kochanice
Sokół Wielka Lipa – Nysa Zgorzelec
Puma Pietrzykowice – Konfeks Legnica

5 kolejka (31.08)
Konfeks Legnica – Piast Żmigród
Nysa Zgorzelec – Puma Pietrzykowice
Iskra Kochlice – Sokół Wielka Lipa
Foto Higiena Gać – Piast Zawidów
Granica Bogatynia – Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra – GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin – Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica – AKS Strzegom

6 kolejka (3-4.09)
Piast Żmigród – AKS Strzegom
Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica
GKS Kobierzyce – Strzelinianka Strzelin
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
Piast Zawidów – Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa – Foto Higiena Gać
Puma Pietrzykowice – Iskra Kochlice
Konfeks Legnica – Nysa Zgorzelec

7 kolejka (10-11.09)
Nysa Zgorzelec – Piast Żmigród
Iskra Kochlice – Konfeks Legnica
Foto Higiena Gać – Puma Pietrzykowice
Granica Bogatynia – Sokół Wielka Lipa
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Zawidów
Strzelinianka Strzelin – Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica – GKS Kobierzyce
AKS Strzegom – Ślęza Wrocław

8 kolejka (17-18.09)
Piast Żmigród – Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica
Piast Zawidów – Strzelinianka Strzelin
Sokół Wielka Lipa – Karkonosze Jelenia Góra
Puma Pietrzykowice – Granica Bogatynia
Konfeks Legnica – Foto Higiena Gać
Nysa Zgorzelec – Iskra Kochlice

9 kolejka (24-25.09)
Iskra Kochlice – Piast Żmigród
Foto Higiena Gać – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – Konfeks Legnica
Karkonosze Jelenia Góra – Puma Pietrzykowice
Strzelinianka Strzelin – Sokół Wielka Lipa
Miedź II Legnica – Piast Zawidów
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice
Ślęza Wrocław – GKS Kobierzyce

10 kolejka (1-2.10)
Piast Żmigród – GKS Kobierzyce
Orkan Szczedrzykowice – Ślęza Wrocław
Sokół Wielka Lipa – Miedź II Legnica
Puma Pietrzykowice – Strzelinianka Strzelin
Konfeks Legnica – Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
Iskra Kochlice – Foto Higiena Gać

11 kolejka (8-9.10)
Foto Higiena Gać – Piast Żmigród
Granica Bogatynia – Iskra Kochlice
Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec
Strzelinianka Strzelin – Konfeks Legnica
Miedź II Legnica – Puma Pietrzykowice
AKS Strzegom – Sokół Wielka Lipa
Ślęza Wrocław – Piast Zawidów
GKS Kobierzyce – Orkan Szczedrzykowice

12 kolejka (15-16.10)
Piast Żmigród – Orkan Szczedrzykowice
Piast Zawidów – GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa – Ślęza Wrocław
Puma Pietrzykowice – AKS Strzegom
Konfeks Legnica – Miedź II Legnica
Nysa Zgorzelec – Strzelinianka Strzelin
Iskra Kochlice – Karkonosze Jelenia Góra
Foto Higiena Gać – Granica Bogatynia

13 kolejka (22-23.10)
Granica Bogatynia – Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra – Foto Higiena Gać
Strzelinianka Strzelin – Iskra Kochlice
Miedź II Legnica – Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom – Konfeks Legnica
Ślęza Wrocław – Puma Pietrzykowice
GKS Kobierzyce – Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice – Piast Zawidów

14 kolejka (29-30.10)
Piast Żmigród – Piast Zawidów
Sokół Wielka Lipa – Orkan Szczedrzykowice
Puma Pietrzykowice – GKS Kobierzyce
Konfeks Legnica – Ślęza Wrocław
Nysa Zgorzelec – AKS Strzegom
Iskra Kochlice – Miedź II Legnica
Foto Higiena Gać – Strzelinianka Strzelin
Granica Bogatynia – Karkonosze Jelenia Góra

15 kolejka (5-6.11)
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Żmigród
Strzelinianka Strzelin – Granica Bogatynia
Miedź II Legnica – Foto Higiena Gać
AKS Strzegom – Iskra Kochlice
Ślęza Wrocław – Nysa Zgorzelec
GKS Kobierzyce – Konfeks Legnica
Orkan Szczedrzykowice – Puma Pietrzykowice
Piast Zawidów – Sokół Wielka Lipa

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group