Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 713
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV–liga, okręgówka, klasy A i B: Co nas czeka w ten weekend?

Wiadomości: IV-liga piłkarska, niższe ligi
Piątek, 7 czerwca 2013, 15:05
Aktualizacja: 15:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Najbliższa sobota i niedziela tradycyjnie upłynie pod kątem emocji związanych z rozgrywkami piłkarskimi. W naszym regionie oprócz III–ligowej Polonii Świdnica na boiska wybiegną też przedstawiciele IV–ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B.

30. kolejka IV-ligi
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice 8 czerwca, 17:00
Piast Zawidów - Nysa Zgorzelec 8 czerwca, 17:00
Łużyce Lubań - Sokół Wielka Lipa 8 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko - Miedź II Legnica 8 czerwca, 17:00
Olimpia Kowary - Piast Żmigród 8 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra 8 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda - Granica Bogatynia 8 czerwca, 17:00
Pogoń Oleśnica - GKS Kobierzyce 8 czerwca, 17:00

28. kolejka klasy okręgowej
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Stal Świdnica 9 czerwca, 17:00
Trojan Lądek Zdrój - Unia Złoty Stok 9 czerwca, 17:00
Bielawianka II Bielawa - MKS Szczawno Zdrój 0:3
Kryształ Stronie Śląskie - Victoria Świebodzice 9 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna - Grom Witków 9 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni Żarów 9 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Pieszyce 9 czerwca, 17:00

28. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Wenus Nowice 9 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór - Zieloni Mrowiny 9 czerwca, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 9 czerwca, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Granit Roztoka 9 czerwca, 17:00
Victoria II Świebodzice - Rawa Boleścin 9 czerwca, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Zagłębie Wałbrzych 9 czerwca, 17:00
Nysa Kłaczyna - Górnik Boguszów-Gorce 9 czerwca, 17:00
Cukrownik Pszenno - Czarni Wałbrzych 9 czerwca, 11:00

28. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Skałki Stolec 9 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki - Sparta Ziębice 9 czerwca, 17:00
Błękitni Owiesno - Polonia Ząbkowice Śląskie 9 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza - Czarni Sieniawka 9 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów - Delta Słupice 9 czerwca, 17:00
Błękitni Niedźwiedź - Orzeł Mąkolno 9 czerwca, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Wieża Rudnica 9 czerwca, 17:00
Koliber Uciechów - Lechia II Dzierżoniów 9 czerwca, 12:00

28. kolejka klasy B – grupa I
LKS Piotrowice Świdnickie - LKS Marcinowice 9 czerwca, 11:00
Zryw Łażany - Herbapol Stanowice 9 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno - Orzeł Witoszów 9 czerwca, 11:00
Grom Panków - Wierzbianka Wierzbna 9 czerwca, 11:00
Wodospad Zastruże - LKS Wiśniowa 9 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz - Granit Rogoźnica 3:0
Tęcza Bolesławice - WKS Goczałków 9 czerwca, 11:00
Unia Jaroszów - Błękitni Słotwina 9 czerwca, 15:00

28. kolejka klasy B – grupa II
Gryf Burkatów - Ślężanka Tąpadła 8 czerwca, 18:00
Piast Jaźwina - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9 czerwca, 14:00
Dąb Mościsko - Orzeł Piława Dolna 9 czerwca, 14:00
Płomień Makowice - Sparta Oleszna 9 czerwca, 14:00
LKS Dobrocin - Sparta Ostroszowice 3:0
LKS Gola Świdnicka - LKS II Bystrzyca Górna 9 czerwca, 11:00
LKS Gilów - Kłos Lutomia 9 czerwca, 11:00
Victoria Tuszyn - Klubokawiarnia Roztocznik 9 czerwca, 16:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group