Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1028
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: IX Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych

Piątek, 13 października 2017, 20:59
Aktualizacja: Sobota, 14 października 2017, 21:01
Autor: red
Strzegom: IX Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych
Fot. UM Strzegom
11 października br. członkowie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Strzegomiu wzięli udział w IX Dolnośląskim Turnieju Tanecznym Osób Niepełnosprawnych w Jaworze.

W tanecznej zabawie uczestniczyło kilkanaście placówek, w tym m. in. Środowiskowe Domy Samopomocy z całego województwa dolnośląskiego.

Tancerze zaprezentowali się w trzech kategoriach: solo, para oraz grupa. Strzegomski warsztat miał swojego reprezentanta w kategorii solo. Nasz uczestnik wystąpił w tańcu "Wyginam śmiało ciało" jako król Julian.

- Cała impreza przebiegała w miłej atmosferze i porywała do tańca. Zarówno stroje tancerzy, jak i prezentowane układy choreograficzne były bardzo zróżnicowane, co przełożyło się na duże zainteresowanie i gorący aplauz ze strony widzów. Na zakończenie turnieju i po rozdaniu nagród wszyscy zostali zaproszeni na pyszny obiad i poczęstunek, co było dla nas miłą niespodzianką.

Będziemy miło wspominać tę imprezę i za rok na pewno weźmiemy w niej udział - mówi Sabina Kubacka, kierownik strzegomskiego WTZ.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group