Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jacek Bończyk gra przedpremierowy materiał dla chorego trzynastolatka

Sobota, 26 marca 2011, 6:57
Aktualizacja: 16:02
Autor: red.
Wałbrzych: Jacek Bończyk gra przedpremierowy materiał dla chorego trzynastolatka
Leszek Możdżer przekazał na aukcję płytę z muzyką do spektaklu „Rewizor”, audiofilską płytę z autografem Phila Manzanera oraz woskowy odlew własnej dłoni.
Fot. użyczone
Całkowity dochód z dzisiejszego koncertu przeznaczony zostanie na pomoc w sfinansowaniu operacji trzynastoletniego wałbrzyszanina Maćka Lazara, podopiecznego wrocławskiej Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Dziś o godz. 20 w wałbrzyskim klubie APropos po raz kolejny wystąpi Jacek Bończyk. Program koncertu obejmować będzie absolutnie przedpremierowy materiał, który zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności dopiero we wrześniu. Piosenki Stanisława Staszewskiego - bo o nich mowa - znajdą się na płycie za kilka miesięcy.

Jacek Bończyk zdecydował się zaśpiewać nowy materiał jedynie z gitarą i podkładami muzycznymi, nad którymi pracuje od pewnego czasu ze swoimi muzykami. To będzie właściwie pierwsze i "próbne" wykonanie "Celiny", "Baranka" i innych piosenek Staszewskiego.

W trakcie koncertu odbędzie się aukcja przedmiotów, które ofiarowali artyści scen warszawskich z nadzieją, że pomogą w zebraniu środków na operację Maćka. Są wśród nich płyty z autografami takich artystów jak Krystyna Tkacz, Hanna Śleszyńska, Olga Bończyk, Grupa MoCarta, Artur Andrus, Mirosław Czyżykiewicz, Leszek Możdżer, Wojciech Malajkat i Zbigniew Zamachowski, oraz niespodzianki od Piotra Machalicy, Jarosława Boberka, Anny Guzik i Piotra Szwedesa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group