Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzelce: Jadalnia otwarta

Piątek, 24 września 2021, 13:52
Autor: red
Strzelce: Jadalnia otwarta
Fot. UG Marcinowice
Otwarto zmodernizowaną jadalnię w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach mogą już korzystać ze zmodernizowanej szkolnej jadalni. Miejsce powstało dzięki wsparciu, jakie Gmina Marcinowice otrzymała z rządowego programu “Posiłek w szkole i w domu”. Całkowity koszt zadania wyniósł 22.924,09 zł, z czego pozyskana dotacja to 18.339,26 zł, a wkład własny - 4.584,83 zł.

W ramach przedsięwzięcia w Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach zmodernizowano funkcjonującą wydawalnię posiłków, jadalni wraz z pomieszczeniem do mycia rąk i stworzono w ich miejscu zmywalnię i wydawalnię.

Wsparcie finansowe zostało wykorzystane na usługi adaptacyjno – remontowe (usługi budowlane – wykonanie ścianek działowych, drzwi, lady, wykonanie usług hydraulicznych i elektrycznych) wraz z zakupem niezbędnych materiałów oraz sprzętów, w tym umywalki, baterii, szafki, lad, rolet, drzwi, podgrzewacza wody, lampy (zakupy wliczone w koszt jednostkowy usługi remontowo-hydrauliczno-elektryczno-modernizacyjnej).

Pomieszczenie do mycia rąk zostało przystosowane na potrzeby zmywalni (stanowisko z roletą i ladą do odbioru brudnych naczyń, zlewozmywak z dostępem do ciepłej wody, instalacja zmywarko – wyparzarki).

Wydawalnia posiłków została oddzielona od części jadalnej ladą z zamykaną roletą. W niej też zostały wstawione szafki na naczynia oraz zainstalowana umywalka do mycia rąk. Zarówno zmywalnia, jak i wydawalnia są pomieszczeniami zamkniętymi dla klientów, otwartymi wyłącznie dla wyznaczonego personelu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group