Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 500
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jak się starać o dotacje, jak je później rozliczyć?

Czwartek, 16 września 2010, 6:03
Aktualizacja: 6:04
Autor: red.
Świdnica: Jak się starać o dotacje, jak je później rozliczyć?
Fot. SP w Świdnicy
O to głównie pytali przedstawiciele organizacji pozarządowych z powiatu świdnickiego, którzy we wtorek rozmawiali na tematy związane z bieżącą działalnością swoich stowarzyszeń. – Takie spotkania to już tradycja w naszym powiecie – mówi starosta Zygmunt Worsa.

W tym roku zmieniła się ustawa o działalności pożytku publicznego. - Było więc wiele pytań odnośnie tego dokumentu – mówi starosta Worsa. - Także rozmawiano o zmianach dotyczących otwartych konkursów ofert.

Ciekawą prezentację przygotował prezes Fundacji Merkury Waldemar Weihs, który przybliżył tajniki nowych przepisów prawnych funkcjonowania sektora organizacji pozarządowych.

- Jest wiele pytań odnośnie bieżącej działalności sektora w oparciu o nowe przepisy – mówi Marta Habowska z biura ds. europejskich i promocji powiatu, odpowiedzialna za współpracę ze stowarzyszeniami. - Takie spotkania odbędą się między 8-12 października w Starostwie Powiatowym w Świdnicy.

Stowarzyszenia, które chcą skorzystać z pomocy prawnej i podpowiedzi odnośnie spraw finansowych mogą zgłaszać się do biura ds. europejskich i promocji powiatu świdnickiego starostwa pod nr tel. 74 850 04 39.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group