Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 527
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jak wykorzystać odnawialne źródła energii

Wtorek, 15 grudnia 2015, 6:40
Autor: opr.red.
Jaworzyna Śląska: Jak wykorzystać odnawialne źródła energii
Fot. użyczone
W środę 9 grudnia 2015 r. w sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbyło spotkanie dla właścicieli domów jednorodzinnych, na którym omówione zostały możliwości produkcji energii elektrycznej. Działania objęte są programem PROSUMENT (działanie 3.1 RPO WD), w ramach którego możliwe będzie dofinansowanie zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych.

Mieszkańcy mogli się dowiedzieć o zasadach kwalifikowalności kosztów, wysokości wkładu własnego oraz ogólnych zasad związanych z projektem. O zasady montażu, wykonania dokumentów projektowych i wydajności instalacji opowiedzieli p. Krzysztof Brzozowski Prezes Centrum Technologii Energetycznych oraz p. Piotr Mikos z Centrum Technologii. Organizatora spotkania reprezentował Zastępca Burmistrza Pan Marek Zawisza.

Liczny udział mieszkańców w spotkaniu (około 100) świadczy o tym, że zainteresowanie problematyką jest duże. Wszystkim tym, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu polecamy zapoznanie się z zasadami udziału w programie Prosument za pośrednictwem strony internetowej www.jaworzyna.net.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group