Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jaki był miniony rok?

Niedziela, 2 stycznia 2011, 7:53
Aktualizacja: Wtorek, 4 stycznia 2011, 7:44
Autor: KO
Świdnica: Jaki był miniony rok?
Marta
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Okazuje się, że dla wielu z nas to rok dobry. Mimo tego, co działo się w kraju i na świecie. To z całą pewnością był rok wyjątkowy.

Katastrofa smoleńska wstrząsnęła nami w kwietniu. Szok trzymał przez wiele miesięcy. Demonstracje w obronie i przeciwko krzyżowi przed Pałacem Prezydenckim podzieliły Polaków. Do tego przyspieszone wybory prezydenckie i wyjątkowo późne wybory samorządowe... Latem znów aura (a często też zaniedbania przy melioracji) doprowadziła do zalania wielu domostw, była groźba wielkiej powodzi. W naszym powiecie często dochodziło do tragicznych wypadków, szczególnie krwawą okazała się droga krajowa nr 35 (o podsumowaniu lokalnych wydarzeń jeszcze dziś na Świdniczce). Mimo to okazuje się, że rok 2010 wspominamy dobrze.

Jaki był dla Ciebie miniony rok?

Dagmara: - Bardzo dobry. Przede wszystkim: zostałam narzeczoną Pawła, zamieszkaliśmy razem. Ogólnie super rok!

Paweł: - Rok był bardzo dobry, oprócz tego, co powiedziała Dagmara, mogę dodać, że wreszcie zacząłem studia, administrację zaoczną. Mam nadzieję, że 2011 rok będzie jeszcze lepszy.

Marta: - Nie mieszkam w Polsce. Ten rok był dla mnie super. Wszystko dobrze się układa.

TNS OBOP przeprowadziło sondaż na temat 2010 roku, okazał się on bardzo dobry dla 50 proc. respondentów! 38 proc. nie potrafiło ocenić, czy rok ten był dobry, czy zły, a 14 proc. jednoznacznie orzekło, że był zły.

Zobacz przegląd najważniejszych wydarzeń 2010 roku zdaniem różnych ludzi i przegląd najważniejszych zdjęć minionego roku na Świdniczce: tutaj.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group