Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Jaki chcemy skatepark? Mieszkańcy Świebodzic mają głos!

Środa, 4 stycznia 2012, 9:40
Aktualizacja: 9:42
Autor: red
Świebodzice: Jaki chcemy skatepark? Mieszkańcy Świebodzic mają głos!
Fot. użyczone
Na ten plac czeka wielu świebodziczan, zwłaszcza młodych. I wszystko wskazuje na to, że ich cierpliwość zostanie nagrodzona, i to już w tym roku. Miasto przystąpiło do sporządzania projektu skateparku.

Mamy już wstępną koncepcję, ale samorządowcy chcą, aby to miejsce naprawdę podobało się jego użytkownikom. Dlatego to właśnie skate’owcy mają teraz okazję współuczestniczyć w jego tworzeniu.
Zawsze podkreślałem, że przy tej inwestycji będą prowadzone konsultacje z samymi zainteresowanymi, bo przecież to oni będą korzystać ze skateparku i chcę zrobić wszystko, by było to miejsce funkcjonalne i atrakcyjne – mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Dlatego prezentujemy wstępną koncepcję zagospodarowania skateparku i czekamy na sugestie od jego przyszłych użytkowników. Na tym etapie można jeszcze wprowadzić zmiany, zatem prosimy o uwagi i praktyczne sugestie.

Oczywiście, warto pamiętać, że nie wszystkie pomysły będą możliwe do zrealizowania, jednak każda uwaga może się okazać cenna i przydatna.

Swoje pomysły można kierować drogą elektroniczną na adres:
rzecznik@swiebodzice.pl lub promocja@swiebodzice.pl.Na opinie czekamy do 15 lutego br.

Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółowymi informacjami i chciałby temat mocniej przedyskutować –zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z osobą odpowiedzialną za projekt w Urzędzie Miejskim – to pan Edmund Gmerek, Wydział Infrastruktury Technicznej UM, tel. 74 666 95 31.

Prezentujemy wstępną wizualizację obiektu. Będzie on zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie boiska Orlik przy ul. Rekreacyjnej. Wymiary skateparku to 20 na 35 metrów. Wstępnie zaprojektowano 5 przeszkód.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group