Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1010
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jaki jest stan gminy?

Poniedziałek, 15 czerwca 2020, 9:17
Aktualizacja: 13:18
Autor: red
Świdnica: Jaki jest stan gminy?
Fot. UM Świdnica
Będą dyskutować nad raportem o stanie gminy.

Zapraszamy do zapoznania się z „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica za 2019 rok” – dokumentem, który podsumowuje pracę samorządu w ubiegłym roku. Informacje w nim zawarte odnoszą się do wszystkich dziedzin życia w naszym mieście. Mówią m.in. o stanie finansów, oświaty, pomocy społecznej. W raporcie przedstawiono najważniejsze miejskie inwestycje, główne aspekty w sferze mieszkalnictwa czy gospodarki nieruchomościami.

Debata o stanie miasta odbędzie się podczas sesji Rady Miejskiej Świdnicy w czwartek, 18 czerwca br. Zachęcamy już dziś do zapoznania się dokumentem. Raport dostępny jest w biuletynie informacji publicznej miasta Świdnica. W debacie nad „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica” mogą uczestniczyć mieszkańcy miasta. Każdy, kto chciałby skorzystać z tej możliwości zobowiązany jest do złożenia do przewodniczącego rady miejskiej pisemnego zgłoszenia, popartego podpisami 50 osób.
- Zachęcam do zapoznania się z „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica” dokumentem, który jest swego rodzaju kompendium działań podjętych przez miasto w 2019 roku oraz do udziału w publicznej debacie – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group