Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Janowski dla kobiet

Poniedziałek, 13 marca 2023, 7:22
Aktualizacja: 11:23
Autor: red
Gmina Świdnica: Janowski dla kobiet
Fot. Gmina Świdnica
Robert Janowski – polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor radiowy, znany i lubiany za sprawą wyszukanego poczucia humoru i bycia gentlemanem ,był gościem specjalnym wydarzenia, które odbyło się w miniony piątek z okazji gminnego Dnia Kobiet.

Tłumnie zebrane mieszkanki gminy Świdnica przywitał z życzeniami i podziękowaniami Bartłomiej Strózik, Zastępca Wójta Gminy Świdnica, w towarzystwie Krzysztofa Jasa, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy, Piotra Federowicza, Starosty Świdnickiego, Zygmunta Worsy, Vicestarosty Świdnickiego oraz Jana Dzięcielskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Świdnicy.

Zaproszony na tę uroczystość artysta wywołał wiele uśmiechu, wzruszeń, a także wspomnień, wykonując utwory z dawnych lat, z pięknymi, mądrymi tekstami oraz niebanalnymi liniami melodycznymi. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania, rozmów i żartów. Zachwycony naszym regionem Robert Janowski z pewnością odwiedzi nas jeszcze nie jeden raz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group