Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Jarmark Bożonarodzeniowy w Roztoce

Czwartek, 14 grudnia 2017, 11:46
Aktualizacja: 11:48
Autor: red
Roztoka: Jarmark Bożonarodzeniowy w Roztoce
Fot. UG Dobromierz
Uczta dla miłośników świątecznych dekoracji, raj dla podniebienia – Jarmark Bożonarodzeniowy w Roztoce spełnił swoje zadanie i wprowadził nas w prawdziwie świąteczny klimat.

Tradycyjnie już, oprócz stoisk z rękodziełem, można było skosztować pysznych wigilijnych potraw i domowych wypieków.

W programie przewidziano występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Roztoce, Małych Przedszkoli w Dobromierzu i Roztoce, a także koncert kolęd w wykonaniu Kornela Skowrona i Międzynarodowego Zespołu Muzycznego ARPODE, występ Teatru „Dwie Twarze”, licytację, spotkanie z Mikołajem oraz pokaz fajerwerków.

Organizatorami świątecznej imprezy byli: Fundacja Dobrego Startu - Małe Przedszkole z Roztoki i Dobromierza, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Roztoce, Grupa Odnowy wsi Roztoka, sołtys Roztoki i Rada Sołecka, radni wsi Roztoka, Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Parafialna, sołtys Jugowej wraz z Radą Sołecką.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania niedzielnego Jarmarku, a w głównej mierze dzieciom za ich piękne występy artystyczne, które wprowadziły uczestników imprezy w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group