Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 809
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jarmark w niedzielę

Środa, 29 marca 2023, 9:01
Aktualizacja: 11:01
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Jarmark w niedzielę
Fot. organizatorzy
Kiermasz lokalnych producentów, wręczenie nagród w konkursach plastycznych, występy artystyczne – te i wiele innych atrakcji będzie czekać na uczestników Jarmarku Wielkanocnego, jaki odbędzie się w Niedzielę Palmową, 2 kwietnia, w hali sportowo –edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej.

Impreza odbędzie się w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. W trakcie jarmarku będzie można obejrzeć wystawę konkursowych marzann oraz prac nagrodzonych w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym: tradycyjnych pisanek, palm oraz kartek wielkanocnych. Odbędzie się także uroczystość wręczenia nagród w tych konkursach.

Jarmark będzie obfitował w różnego rodzaju kiermasze: wielkanocnych ozdób, rękodzieła, świątecznych smakołyków, ciast i wypieków przygotowanych przez sołectwa gminy Jaworzyna Śląska, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i lokalnych producentów.

Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w świątecznych warsztatach. Czas umilą także występy artystyczne. Zaprezentują się między innymi dzieci i młodzież z formacji tanecznej „Fart” oraz zespół „Jaworzynianie”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 18:00.

Tegoroczni wystawcy:

Stowarzyszenie Wspierajmy się 60+, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jaworzyna Śląska, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Jaworzynie Śląskiej, KGW Fit Babki z Pastuchowa, Szczęśliwa Kurka, Wellness or whatever, Soniaadora, Jagodowe Pole, Pracownia Joleńka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group