Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1008
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Jarmark w Świebodzicach rozpoczęty

Wtorek, 13 grudnia 2016, 10:52
Aktualizacja: 11:25
Autor: red
Świebodzice: Jarmark w Świebodzicach rozpoczęty
Fot. UM Świebodzice
Przy niesprzyjającej pogodzie, ale w dobrych humorach, rozpoczęto w Świebodzicach tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Niedzielnemu otwarciu towarzyszyło wiele ciekawych wydarzeń.Jarmark otworzyli wspólnie Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz i ksiądz dziekan Józef Siemasz, proboszcz parafii pw. Św. Mikołaja.

Na wszystkich, którzy przyszli do Rynku, czekały liczne atrakcje: fotoboksik z Mikołajem, zagrody ze zwierzakami, które można było pogłaskać, przejażdżki na osiołkach, szczudlarze. Wysłuchali świątecznego koncertu w wykonaniu utalentowanej, młodej aktorki Małgorzaty Pauki, a najmłodsi obejrzeli wesoły teatrzyk o przygodach pewnego świątecznego Prezentu. Świąteczną piosenkę zaśpiewali także podopieczni DPS-u. Sympatyczne aniołki ze Śnieżki częstowały odwiedzających jarmark słodkościami.

Na podsumowanie otwarcia Kuba Jakuszonek, uczestnik programu Master Chef częstował wszystkich przepysznym, wigilijnym kompotem i makowo-migdałowym deserem, a rozgrzewający finał zapewniła Marta Jasińska i jej świąteczna zumba.

Co można zakupić na jarmarku? W drewnianych domkach czekają na Państwa smakołyki i piękne ozdoby bożonarodzeniowe, oferowane m. in. przez Świebodzicką Radę Seniorów, czy Centrum Misja24. Zaopatrzymy się także w ekologiczną żywność i domowe specjały, miód, przetwory. Są piękne, żywe choinki i ogromne pęki jemioły, mnóstwo ozdób i świątecznych gadżetów.

Będzie także wiele kolejnych wydarzeń towarzyszących, zapraszamy do odwiedzania Jarmarku Bożonarodzeniowego codziennie, w godzinach 11:00-18:00 do niedzieli, 18 grudnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group