Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jarmark Wielkanocny

Czwartek, 2 marca 2023, 13:18
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Jarmark Wielkanocny
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Kiermasz lokalnych producentów, wręczenie nagród w konkursie wielkanocnym, występy artystyczne – te i wiele innych atrakcji będzie czekać na uczestników Jarmarku Wielkanocnego, jaki odbędzie się w Niedzielę Palmową, 2 kwietnia, w hali sportowo–edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej.

Impreza odbędzie się w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Organizator – Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej - zaprasza do udziału lokalnych producentów, osoby fizyczne, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk decyduje organizator.

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.

W trakcie jarmarku będzie można obejrzeć występy artystyczne, wystawę prac nagrodzonych w wielkanocnym konkursie plastycznym. Odbędzie się także uroczystość wręczenia nagród w tym konkursie. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz dorosłych.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 18:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group