Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1055
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Jarmark Wielkanocny w Pszennie

Sobota, 21 marca 2015, 10:56
Aktualizacja: 10:58
Autor: red.
Pszenno: Jarmark Wielkanocny w Pszennie
Fot. użyczone
Nadchodzi wiosna, a wraz z nią czas wielkanocnych jarmarków. 28 marca (sobota) miłośników sztuki ludowej oraz kulinarnych przysmaków zapraszamy do Pszenna. Na odwiedzających jarmark czekać będzie 20 wystawców prezentujących najróżniejsze wyroby. Po raz pierwszy gościnnie zaprezentuje się Koło Gospodyń Wiejskich z miasta partnerskiego w Żukowie (pow. kartuski) oraz powiatu partnerskiego Sicin (Czechy)

Jarmark na świetlicy w Pszennie rozpoczynamy w sobotę o godzinie 13.00. Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, występy zaproszonych zespołów oraz przede wszystkim niepowtarzalne wyroby, które z pewnością przypadną do gustu odwiedzającym i których na próżno szukać w nowoczesnych centrach handlowych – zapewnia wójt gminy Teresa Mazurek.

Dzień później, 29 marca od g. 14 na hali sportowej w Marcinowicach tradycyjnie odbędą się prezentacje stołów wielkanocnych. Wzorem lat ubiegłych gminę Świdnica reprezentować będą koła gospodyń i stowarzyszenia działające na terenie gminy Świdnica. Serdecznie zapraszamy.

(UG Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group