Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Jaworski nadal poprowadzi Victorię

Środa, 13 lipca 2016, 15:30
Aktualizacja: 15:33
Autor: mlegierska
Świebodzice: Jaworski nadal poprowadzi Victorię
Fot. red
Nie tylko w piłkarskim wałbrzyskim Górniku emocje sięgają zenitu. Wiele dzieje się również u sąsiada zza miedzy ze Świebodzic.

Otóż po bardzo udanym sezonie, w którym seniorzy Victorii Świebodzice wygrali rozgrywki klasy okręgowej i awansowali do IV ligi, zrobiło się w klubie bardzo nerwowo. Najpierw wybrany został nowy zarząd, który nie chciał na dotychczasowych warunkach finansowych kontynuować współpracy z trójką trenerów z Wałbrzycha – Maciejem Jaworskim, Ryszardem Mordakiem i Wojciechem Wierzbickim, którzy doprowadzili do awansu. Z tego powodu z funkcji wiceprezesa zrezygnował wieloletni działacz Victorii Robert Mazurkiewicz. Jednak obie strony doszły do porozumienia i trio z Wałbrzycha nadal będzie prowadzić ekipę ze Świebodzic, a Mazurkiewicz wrócił na stanowisko wiceprezesa.

"Chciałbym poinformować opinię publiczną iż w dniu dzisiejszym tj. poniedziałek 11.07.2016 r. został wypracowany kompromis pomiędzy członkami zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Victoria Świebodzice dotyczący obsady trenerów I zespołu seniorów. W związku z zaistniałą sytuacją dementuję informację o mojej rezygnacji z funkcji pełnionych w Miejskim Klubie Sportowym Victoria Świebodzice. Przepraszam wszystkich za zamieszanie oraz zaistniałą sytuację" - napisał na stronie internetowej Victorii Robert Mazurkiewicz.

Tymczasem rozpoczęły się już przygotowania zespołu seniorów do nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 25 zawodników. Zajęcia prowadził Ryszard Mordak, ponieważ Maciej Jaworski przebywa na urlopie wypoczynkowym. Już w najbliższą sobotę 16.07.2016 r. o godzinie 10:00 zostanie rozegrany pierwszy mecz sparingowy. Rywalem świebodziczan będzie drużyna Victorii Tuszyn. J

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group