Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jaworzyna Śląska to Gmina Przyjazna Inwestorowi

Wtorek, 22 listopada 2016, 17:54
Aktualizacja: 17:57
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Jaworzyna Śląska to Gmina Przyjazna Inwestorowi
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Zastępca burmistrza Jaworzyny Śląskiej Marek Zawisza odebrał we Wrocławiu z rąk Marszałka Województwa Cezarego Przybylskiego certyfikat „Gmina Przyjazna Inwestorowi”.

Dokument potwierdza przygotowanie gminy do współpracy z potencjalnymi inwestorami. O jego przyznaniu decydowało Dolnośląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (certyfikowany regionalny partner Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych).

Przedstawiciel organizatorów w trakcie spotkania z przedstawicielami dolnośląskich gmin podkreślał, że kompetencje w pozyskaniu i obsłudze inwestorów będą odgrywać coraz większe znaczenie, a konkurencja wśród samorządów jest ogromna. Tylko w naszym regionie inwestorzy mają do dyspozycji ponad 300 dobrych lokalizacji, w całej Polsce takich lokalizacji jest kilka tysięcy. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz podkreślił, że prawie cały obszar gminy posiada uchwalone plany zagospodarowania przestrzennego.
- Niebawem dla inwestorów przygotowany zostanie teren o powierzchni ok. 7 ha zlokalizowany pomiędzy Jaworzyną Śląską a Pasieczną. Trzeba naprawdę wiele pracy na poziomie samorządu, by inwestor zainteresował się i wybrał daną ofertę – podsumował Burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group