Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 599
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jaworzyna Śląska: XVI Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych rozstrzygnięty

Niedziela, 24 stycznia 2016, 8:51
Autor: opr.red.
Jaworzyna Śląska: Jaworzyna Śląska: XVI Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych rozstrzygnięty
Fot. www.sokibp.pl
15 stycznia br. w obiekcie wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim odbył się XVI Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych.

Na scenie zaprezentowały się trzy zespoły z Jaworzyny Śląskiej, a jasełkowe aranżacje i pełną zaangażowania grę aktorską oceniało jury, w następującym składzie: Pani Barbara Barańska–Pietrzyk – inspektor ds. oświaty i kultury, Pan Hieronim Fabiś – muzyk i emerytowany nauczyciel oraz dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej – Pan Sylwester Bartczak.

Jury ostatecznie postanowiło przyznać I miejsce i główną nagrodę w przeglądzie grupie „Puchatki” z Przedszkola w Jaworzynie Śląskiej, która przygotowała przedstawienie pod opieką Pani Pauliny Korzystki, II miejsce zajął „Zespół Jasełkowy” z Gimnazjum nr 1, którego opiekunem jest Pan Marek Kozieł, III miejsce powędrowało do klasy 2 „b” ze Szkoły Podstawowej, która przygotowała swój występ z pomocą Pani Alicji Pindel oraz Pani Marii Rybki. Jury postanowiło również nagrodzić Justynę Majborską oraz Kaję Wasilewską, przyznając wyróżnienia indywidualne za popisowy śpiew kolęd i pastorałek podczas przedstawienia.

Zespoły jasełkowe, oprócz pamiątkowych dyplomów i słodkiego upominku, otrzymały nagrody finansowe ufundowane przez SOKiBP.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group