Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 524
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jaworzyna z WOŚP

Niedziela, 24 stycznia 2021, 11:21
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Jaworzyna z WOŚP
Fot. organizatorzy
Już 31 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Choć pandemia uniemożliwiła organizację finału w tradycyjnej formie, sztab w Jaworzynie Śląskiej nie składa broni i przygotowuje szereg atrakcji, aby wesprzeć akcję.

W tym roku hasłem przewodnim zbiórki jest „Finał z głową”. Tym razem środki zbierane będą na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kiermasz ciast w dniu finału
31 stycznia, w dniu finału, w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej oraz w świetlicy wiejskiej w Pastuchowie odbędą się kiermasze ciast. Za datek do puszki będzie można otrzymać zestaw słodkości. Sztab prosi o pomoc w przygotowaniu ciast. Osoby, które chciałyby upiec i przekazać ciasto, proszone są o kontakt z Dagmarą Wyłub z Jaworzyny (tel. 508 765 509) oraz Danutą Stelmach z Pastuchowa (tel. 663 287 836).

Licytacje w sieci
Niestety, pandemia uniemożliwiła organizację licytacji, dlatego w tym roku odbywają się one na specjalnej grupie na facebooku. Do wylicytowania szereg gadżetów związanych z WOŚP, vouchery na usługi. Każdy może wystawić przedmiot i wesprzeć akcję. Mogą to być wypieki, gadżety, rękodzieło czy bony na określone usługi – wszystko, co zasili konto orkiestry.
https://www.facebook.com/groups/857563381478507/

Wpłać pieniądze do e-skarbonki
Przez cały czas można wpłacać pieniądze poprzez e-skarbonkę sztabu WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska. Działa ona dokładnie tak samo jak klasyczna puszka, z tą różnicą, że przelewamy do niej środki z konta bankowego.
https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j

Tradycyjne puszki stacjonarne
Pieniądze można również wrzucać do stacjonarnych puszek sztabowych, które znajdują się w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej oraz w Centrum Obsługi Turysty w Muzeum Kolejnictwa.
Dokładne informacje na temat organizowanych akcji w dniu finału, czyli 31 stycznia, ukażą się na początku przyszłego tygodnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group