Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jaworzyńska Pozytywka

Piątek, 10 grudnia 2021, 15:13
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Jaworzyńska Pozytywka
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Po raz kolejny członkowie stowarzyszenia Jaworzyńska Pozytywka wspomogli działalność Kliniki Kardiologii i Kardiochirurgii ICZMP w Łodzi i poprawić nastrój jej małym pacjentom. W poniedziałek 6 grudnia dotarli pod szpital busem po brzegi wypełnionym podarunkami.

Wszystkie przedmioty zostały zgromadzone podczas zbiórek prowadzonych na terenie gminy oraz zakupione ze składanych datków. Udało się nie tylko przygotować 100 paczek dla pacjentów, wypełnionych pluszakami, przyborami szkolnymi, gadżetami, ale też przekazano m.in. lampki nocne, pościel, ubrania, zabawki, artykuły sanitarne i higieniczne. W przekazywaniu podarunków jaworzynianom jak zawsze towarzyszyli przedstawiciele zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia KBŻ WPD „Czerwone Berety” wraz z Grupą Taktyczno-Rekonstrukcyjną. Pomagali przetransportować wszystkie prezenty na odpowiednie oddziały.

Paczki przekazano na oddziały kardiochirurgii i kardiologii. - Możecie być pewni, że pomoc z gminy Jaworzyna Śląska i od wszystkich darczyńców spoza gminy została naprawdę doceniona i trafiła w przysłowiowy punkt. Była odpowiedzią na prawdziwe potrzeby szpitala i jego pacjentów – relacjonują członkowie stowarzyszenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group