Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 519
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jeden bilet

Niedziela, 31 maja 2020, 11:15
Autor: red
Świdnica: Jeden bilet
Fot. UM Świdnica
Miasto Świdnica wprowadza jeden bilet do dwóch atrakcji turystycznych. Już od drugiego czerwca, dostępny będzie wspólny bilet wstępu do Muzeum Dawnego Kupiectwa i Wieży Ratuszowej. Bilet normalny będzie kosztował 8 zł, a ulgowy 5 zł. Zwiedzający dzięki temu oszczędzi złotówkę.

Wspólny bilet będzie można wykorzystać przez pół roku od daty zakupu. Ujednoliceniu ulegną również zasady zwiedzania obydwu obiektów i dzięki temu, podobnie jak Muzeum, Wieżę Ratuszową w piątki będzie można zwiedzać bezpłatnie.

- Współpraca ta pozwoli turyście w łatwy sposób zwiedzić obydwie atrakcje turystyczne w mieście, przy okazji oszczędzając na zakupie biletów. To także szansa zarówno dla muzeum jak i wieży ratuszowej na zwiększenie ilości osób odwiedzających obiekty – mówi Dobiesław Karst, dyrektor Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy.

Jest też bardzo dobra informacja dla inwalidów. Dzięki współpracy udostępniane będzie przejście z Wieży do sal wystawienniczych na 1 piętrze Muzeum, których zwiedzanie z uwagi na brak windy w obiekcie było do tej pory mocno ograniczone.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group