Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jerzy Żądło nowym zastępcą prezydent Świdnicy

Poniedziałek, 21 stycznia 2019, 15:15
Aktualizacja: 15:17
Autor: red
Świdnica: Jerzy Żądło nowym zastępcą prezydent Świdnicy
Fot. UM Świdnica
Prezydent Miasta Świdnicy powołała swojego zastępcę. Od 22 stycznia funkcję tę pełnić będzie Jerzy Żądło.

Jerzy Żądło jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Ma na swoim koncie także dwa kierunki studiów podyplomowych: menadżerskie oraz zarządzanie jakością na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu m.in. rozwoju umiejętności menadżerskich, komunikacji, zarządzania ryzykiem, operatywnego systemu zarządzania finansowego, audytu wewnętrznego. Zdał egzamin państwowy na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
Od 1 czerwca 2016 roku był dyrektorem Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Związany jest z piłką nożną - był piłkarzem MKS Polonia Świdnica, następnie Sparty Świdnica i Stali Świdnica. Ukoronowaniem działalności społecznej na rzecz rozwoju sportu było przyznanie mu w 2015 roku, tytułu Zasłużonego dla Gminy Świdnica.

- Pan Jerzy Żądło sprawdził się na stanowisku dyrektora ŚOSiR. Wykazał się doskonałymi umiejętnościami menadżerskimi i komunikacyjnymi – jest doceniany przez swoich pracowników, jako osoba budująca dobre relacje międzyludzkie. Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiłam powierzyć mu stanowisko mojego zastępcy. Mam do niego pełne zaufanie i wiem, że sprosta nowym wyzwaniom – mówi prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska.

Nowo powołany prezydent zajmie się tematami: gospodarki przestrzennej, architektury, geodezji i gospodarki nieruchomościami, gospodarki mieszkaniowej, sportu, transportu, gospodarki odpadami oraz inwestycji miejskich.

W związku z powołaniem Jerzego Żądło na stanowisko zastępcy prezydenta miasta, ogłoszony zostanie konkurs na dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, o czym Państwa poinformujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group