Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jesienne zajęcia dla dzieci w Starej Szopie

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 19 września 2015, 8:56
Autor: opr.red.
Fot. red.
Zabawy z chustą animacyjną Klanza, zajęcia ogólnorozwojowe, gimnastyka, współdziałanie rodzica i dziecka, a także pieczenie ziemniaków – takie atrakcje czekają na dzieci w Starej Szopie.

Lipiec i sierpień upłynęły w Starej Szopie pod znakiem „Odwróconych Półkolonii”, ale zaczyna się jesień, a więc czas na coś nowego. Tym razem pizzeria-pub zaprasza na warsztaty dla dzieci według wg Weroniki Sherbourne oraz na powitanie jesieni – Święto Ziemniaka.

Już dzisiaj ruszają warsztaty z Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherbourne.

- Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherbourne to program rozwijający u dzieci takie cechy, jak poczucie bezpieczeństwa, wrażliwość, umiejętność nawiązywania kontaktów z drugą osobą oraz poczucie własnej wartości i pewność siebie - tłumaczy prowadząca Kamila Iwańczak, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, kinezjolog edukacyjny. - Metoda opiera się na ćwiczeniach i zabawach ruchowych. Elementy metody oraz wybrane ćwiczenia można wykonywać z dziećmi od szóstego miesiąca życia. Nie ma górnej granicy wieku.
Metoda ta opiera się na ćwiczeniach, zabawie i relacjach z drugą osobą. Udział w zajęciach wpływa korzystnie na rozwój emocjonalny, społeczny, poznawczy oraz ruchowy dziecka.

W sobotę w samo południe ruszają zajęcia dla maluchów w wieku 6 miesięcy – 3 lata, a o godz. 13.30 – zajęcia dla dzieci w wieku od lat 3.

- Przewidujemy trzy spotkania: co sobotę (19 września, 26 września i 3 października) w tych samych godzinach - mówi Magdalena Cała, właścicielka Starej Szopy.

Z kolei w niedzielę, 20 września, pizzeria-pub zaprasza na „Powitanie jesieni”. W programie: pieczenie ziemniaków, tworzenie pieczątek z ziemniaków, tworzenie ludzików z kasztanów i żołędzi, gry i zabawy na powietrzu, ziemniaczany quiz.
„Święto Ziemniaka w Starej Szopie” rozpocznie się o godz. 14.00.

Udział w każdych zajęciach kosztuje 5 zł za dziecko. Chęć udziału można zgłaszać pod numerem telefonu 600 317 024.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group