Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jesienny Piknik Szkolny SP 315

Wtorek, 15 października 2013, 10:06
Aktualizacja: 10:07
Autor: red.
Świdnica: Jesienny Piknik Szkolny SP 315
Fot. użyczone
14 października na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkali się uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy oraz wszyscy jej przyjaciele na II Jesiennym Pikniku Szkolnym.

Podobnie jak w roku poprzednim rodzice, pod kierunkiem Przyjaciółki Szkoły nr 315 – przewodniczącej Rady Rodziców, pani Anny Jaworskiej oraz nauczyciele pod kierunkiem pani Renaty Jastrzębskiej od kilku tygodni przygotowywali imprezę. Rodzice zadbali, by wszyscy dostali ciepłą herbatę i porcję kiełbaski z grilla, a nauczyciele, przy wielkiej pomocy innego Przyjaciela SP 315 - pana Jana Grusieckiego, tracili zgromadzoną energię w rozgrywkach sportowych - na przykład w grze w dwa ognie, a także w wielu konkursach i grach sprawnościowych.

W ten sposób uczniowie oddziałów przedszkolnych zdobyli wspaniałe tytuły: „Sprawny Pięciolatek” i „Sprawny Sześciolatek”. Uczniowie klas 4-6 uzyskali dyplomy za swoje zaangażowanie i sportową aktywność. W zabawy ruchowe włączali się też rodzice, w związku z tym wszyscy bawili się nie tylko doskonale, ale też bardzo zdrowo - bo aktywnie.

II Jesienny Piknik Szkolny, który zgromadził uczniów, ich rodziców, dziadków, rodzeństwo dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń wszystkim jego uczestnikom. Upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze z nadzieją na spotkanie wszystkich podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek w grudniu w Świdnickim Ośrodku Kultury.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 315 serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia II Jesiennego Pikniku Szkolnego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group