Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 1405
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jeszcze można włączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”

Sobota, 3 grudnia 2011, 9:08
Aktualizacja: 9:14
Autor: Ika
Świdnica: Jeszcze można włączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”
Fot. organizatorzy
SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra, w którym konkretna pomoc trafia do konkretnych osób. Paczka łączy w przemyślany sposób tysiące ludzi: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców (wspierają konkretną rodzinę) i dobroczyńców (wsparcie finansowe).

W Świdnicy jeszcze 7 rodzin czeka na darczyńców. Czasu jest niewiele. Wolontariusze wyruszą z paczkami do rodzin już 10 grudnia.

Szczegółowe opisy rodzin można znaleźć na stronie: http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,3,sname,dolnoslaskie,idw,615.html#position.

Nie trzeba spełnić wszystkich potrzeb rodziny. Te osoby będą cieszyć się nawet z niewielkiej pomocy. Dla nich jest ważne to, że nie zostają sami i ktoś zainteresuje się ich losem. Liczymy na dobre serce naszych mieszkańców.

Paczkę może zorganizować kilka osób, pracowników jakiejś firmy, uczniowie ze szkoły.

SZLACHETNA PACZKA to mądra i przemyślana pomoc konkretnym ludziom, integracja grupy poprzez wspólne działanie, zaangażowanie społeczne, realny wpływ na ludzi w najbliższej okolicy, bezcenne doświadczenie i satysfakcja z pomagania innym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group