Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Johnny Trzy Palce wydaje płytę

Piątek, 5 grudnia 2014, 11:45
Aktualizacja: 11:55
Autor: red.
Świdnica: Johnny Trzy Palce wydaje płytę
Fot. użyczone
Świdnicki zespół Johnny Trzy Palce, zwycięzca przeglądu „Truskawka” w 2012 roku, jest już o krok od wydania wymarzonej płyty. By osiągnąć cel, zespół zdecydował się na skorzystanie z dobrodziejstw finansowania społecznościowego na portalu PolakPotrafi.pl.

Johnny Trzy Palce powstał jako próba wygrania z monotonią i szarością dnia codziennego. Pierwsze akustyczne próby i nagrania odbywały w korytarzu jednego z zakładów produkcyjnych w Świdnicy i były czystą zabawą. Wkrótce okazało się, że w ich muzyce tkwi większy potencjał. Zespół określa swoją twórczość jako "niegrzeczne kantry" - mieszaninę country, rocka i bluesa okraszoną bezkompromisowymi polskimi tekstami.

Płyta "Wszystko będzie dobrze", której premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2015 roku, zostanie udostępniona w sieci zupełnie za darmo. Zespół walczy jednak o to, by owoc swojej pracy móc wydać w formie fizycznej. Finansowanie społecznościowe pozwala sympatykom wspomóc pracę zespołu. Każdy, kto zdecyduje się udzielić takiego wsparcia otrzyma nagrody: płyty cd, koszulki, naszywki i inne gadżety.

"Finansowanie społecznościowe daje inicjatorom przedsięwzięć społecznych, kulturalnych i biznesowych możliwość pozyskiwania środków na ich realizację. Finansującymi są członkowie społeczności wirtualnych, znajomi, rodzina i wszelkie osoby, które mikropłatnościami chcą wesprzeć twórców. Wiele drobnych wpłat składa się na dużą pulę środków, które pozwalają spełniać marzenia, rozwijać biznes lub organizować atrakcyjne eventy." (źródło: crowdfunding.pl)

strona projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/johnny-trzy-palce

filmik promocyjny:

strona zespołu: www.facebook.pl/johnnytrzypalce

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group