Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Jubileusz klubu

Sobota, 24 października 2020, 7:54
Autor: red
Świebodzice: Jubileusz klubu
Fot. UM Świebodzice
20 października (wtorek) Klub Abstynenta Odnowa w Świebodzicach obchodził 12–lecie swej działalności. W związku z panującą epidemią uroczystość miała symboliczny charakter, ilość osób biorących udział w wydarzeniu została ograniczona.

Wzięli w niej udział: dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Bogdan Klim, zarząd klubu: prezes Ryszard Grzelak, zastępca prezesa Roman Antonowicz, sekretarz Ryszard Stochła, skarbnik Zdzisław Zakaszewski.

Podczas 12 urodzin Klubu panowała miła, rodzinna atmosfera. Serdeczne życzenia w imieniu własnym oraz burmistrza miasta Pawła Ozgi złożył dyrektor OPS Robert Sysa. Przekazał wyrazy uznania za wieloletnią działalność na rzecz krzewienia idei trzeźwości w społeczności lokalnej, zaangażowanie w życie Miasta Świebodzice oraz bardzo dobrą współpracę z samorządem i życzenia długich lat życia w zdrowiu, nieustającej pogody ducha, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Zarząd Klubu również przekazał słowa uznania za bardzo dobrą współpracę z burmistrzem miasta Pawłem Ozgą oraz dyrektorem OPS Robertem Sysą.

Osoby zrzeszone w klubie Odnowa, to ludzie pełni energii, zapału do pracy, podejmowania inicjatyw, dumni z tego, że pozostają od lat w trzeźwości. Podkreślają, że tworzą jedność, czują się w Klubie, jak jedna wielka rodzina.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group