Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1076
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Jubileusz Zumba Fitness

Czwartek, 19 października 2023, 11:25
Aktualizacja: 11:25
Autor: red
Żarów: Jubileusz Zumba Fitness
Fot. UM Żarów
Minęło już 10 lat odkąd w Żarowie pod okiem trenerki Marzeny Maziak prowadzone są zajęcia Zumba Fitness. Z tej okazji odbył się jubileusz, podczas którego w Żarowie zatańczyli najlepsi instruktorzy.

Z zaproszenia na jubileusz mógł skorzystać każdy, kto czuł się na siłach, by przez kilka godzin tańczyć w rytm muzyki. Impreza zgromadziła tłumy miłośników latynoskich brzmień, którzy uczestniczyli w tym energicznym i charytatywnym wydarzeniu. Organizowany maraton zumby okazał się nie tylko świetną okazją do tańca, ale również do wsparcia szczytnego celu. Podczas imprezy można było nabyć domowe ciasta, przekąski i skosztować pysznej kawy. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony został na rehabilitację Marcelinki Andreasik mieszkanki Strzegomia, która choruje na złośliwy nowotwór mózgu.

Podziękowania na ręce organizatorki wydarzenia Marzeny Maziak złożyli burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk.

- Jesteście grupą kobiet o wielkich sercach. Pod przewodnictwem Pani Marzeny Maziak od dziesięciu już lat promujecie gminę Żarów na różnych wydarzeniach kulturalnych. Dziś bawimy się w szczytnym celu i wspieramy zbiórkę na rzecz Marcelinki ze Strzegomia. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację dzisiejszego wydarzenia składamy serdeczne podziękowania. Gratulujemy wspaniałego jubileuszu i życzymy kolejnych tanecznych sukcesów – gratulowali burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz dyrektor GCKiS Tomasz Pietrzyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group