Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jubileusze pożycia małżeńskiego

Czwartek, 21 kwietnia 2016, 16:15
Aktualizacja: Piątek, 22 kwietnia 2016, 7:51
Autor: opr.red.
Świdnica: Jubileusze pożycia małżeńskiego
Fot. użyczone
W najbliższą sobotę, 23 kwietnia w świdnickim Urzędzie Stanu Cywilnego odbędą się uroczystości jubileuszowe dziewięciu par małżeńskich.

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta RP, zostanie odznaczonych osiem par ze Świdnicy oraz jedna para z terenu gminy Świdnica.

W szacownym gronie jubilatów znajduje się jedna para – państwo Przestrzelscy, którzy świętować będą diamentowe gody - 60 rocznicę ślubu. Pozostałe pary obchodzić będą swoje złote gody, czyli 50-lecie małżeństwa. Są to państwo: Bartlejewscy, Dominiak, Grabowscy, Muszkat, Stemplewscy, Tarnowscy, Werner i Witek.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczą Prezydent Miasta Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska oraz Wójt Gminy Świdnica, Teresa Mazurek.

Ceremonia ta, to niezwykły czas nie tylko dla małżonków, ale także dla całych rodzin. Wywołuje wiele wzruszeń, jest miłą okazją do spotkania się z dawno niewidzianymi członkami rodzin, do odświeżenia wspomnień i wzniesienia toastu za szczęśliwych małżonków.
Uroczystości zaplanowano na godz. 11.00 w sali narad świdnickiego Urzędu Stanu Cywilnego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group