Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Judocy AKS–u i Karoliny startowali w Sobótce

Wiadomości: REGION
Sobota, 26 września 2015, 12:31
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Najmłodsza grupa wiekowa judoków AKS–u Strzegom zawitała na 5. Ślężańskie Mistrzostwa Judo Dzieci Powiatu Wrocławskiego.

W zawodach wystartowało wiele drużyn z całej Polski. Judocy ze Strzegomia pokazali się z bardzo dobrej strony. Pierwsze miejsca zajęli: Amelka Pietkiewicz, Feliks Szyrner, Michał Molis, Marcin Wojtków, Aleksandra Sypko i Gracjan Poterała.

Drugie miejsce zdobyli: Julia Kuś, Dariusz Kuś, Michał Koguciuk, Robert Jeziorski i Miłosz Pietkiewicz. Na trzecim podium stanęli: Kornelia Jeziorska, Dorota Rogińska, Jakub Mulka i Nikola Miziołek. Mniej szczęścia mieli i zajęli miejsca poza podium: Hanna Szyrner, Krystian Cedzidło i Michał Hałajec.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska reprezentowało na tych zawodach troje zawodników. W kategorii dzieci w rocznikach 2007-2008 w swojej kategorii wagowej I – miejsce zajęła Hanna Sułek, II miejsce zajął Jakub Zalas, natomiast na III miejscu uplasowała się Anna – Maria Michalska.

W miejscowości Rokietnica (woj. wielkopolskie) odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. AKS Strzegom reprezentowało 6 zawodników, którzy uplasowali się na następujących miejscach:

1. miejsca: Dawid Hypta (do 38 kg) i Bartosz Duszak (do 46 kg)
3. miejsca - Jakub Miszkiewicz (do 55 kg) i Antoni Wojtasik (do 66 kg)
5. miejsca - Hanna Fedyczkowska (do 48 kg) i Sandra Baranowska (do 57 kg).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group