Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1010
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Judocy AKS–u wrócili na zawody po dłuższej przerwie

Piątek, 29 września 2017, 16:36
Autor: red
Strzegom: Judocy AKS–u wrócili na zawody po dłuższej przerwie
Fot. UM Strzegom
Ostatnia niedziela (24.09) obfitowała w sukcesy judoków AKS–u. Strzegomianie uczestniczyli w zawodach w Poznaniu i Świdnicy.

W Poznaniu odbył się Turniej Judo "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików". Sekcję AKS-u reprezentował Gracjan Poterała w kategorii wagowej do 81 kg. Strzegomianin pokazał bardzo dobrą dyspozycję. Po stoczeniu wygranych pojedynków kwalifikacyjnych, Gracjan dotarł do finału. Niestety w walce o złoto musiał uznać wyższość swojego rywala. Sama ranga i poziom zawodów stawiał przed zawodnikami duże wyzwanie.

W Świdnicy odbyła się III edycja "Super Liga Judo". Dziewiętnaścioro młodych judoków ze Strzegomia godnie reprezentowało barwy swojego klubu. Tak jak zapowiedzieli na treningu, że za darmo punktów nie oddadzą, tak też się stało. Złoto zdobyli: Amelia Pietkiewicz, Urszula Strzelecka, Natasza Zając, Tomasz Strzelczyk oraz Martyna Janaszek. Srebro odebrał Michał Koguciuk. Brąz wywalczyli: Wictoria Waszczak, Wojciech Rasławski, Karol Górski, Michał Molis, Michał Przepłata, Dariusz Kuś, Jakub Zalas, Michał Hałajec i Marcin Wojtków. Tuz za podium stanęli: Maja Płonka, Zuzanna Oleksiuk, Kacper Gebala i Mateusz Pakla.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group