Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 1394

Strzegom: Judocy Startu w Nowym Bydzowie

Sobota, 20 czerwca 2015, 15:36
Reprezentanci sekcji judo klubu Start Strzegom uczestniczyli w turnieju O Puchar Josefa Verfla. Zawody organizowane były przez zaprzyjaźniony klub SKP Judo Nowy Bydzow.

Trener Andrzej Rozwałka wystawił ośmioro zawodników. W zawodach oprócz drużyn z Polski, wystartowały drużyny z ośmiu krajów Europy, w tym m. in. z Serbii, Bułgarii, Rumunii. Słowacji, Austrii, Niemiec oraz z większości klubów z Czech. W sumie ponad 400 zawodników z blisko 40 klubów.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyli: Grzegorz Wąsowski i Julia Kuc. Na drugim miejscu w kategorii młodzików znalazł się Krystian Perchun. Najniższe miejsce na podium zajęli: Paweł Topa, Adrian Heil i Michał Bodnar. Mniej szczęścia mieli Aleksander i Bernard Bodnarowie, zajmując miejsca tuż za podium. Warto też dodać, że nasz klub zdobył trzecie miejsce drużynowo w kat. U11.