Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Judocy w Żarowie

Środa, 26 października 2016, 16:15
Autor: red
Żarów: Judocy w Żarowie
Fot. UM Żarów
Ponad 200 młodych judoków z 20 klubów zmierzyło się w VII Otwartych Mistrzostwach Judo w Żarowie.

Z roku na rok żarowski turniej przyciąga coraz więcej uczestników. Dziś już nie tylko z Polski. Wśród zawodników nie brakuje również reprezentantów z klubu Judoka Imbramowice.

Żarowianie także stają na podium i osiągają wysokie rezultaty. Sportowy turniej rozegrany w sobotę, 22 października w Gminnym Centrum Kultury i Sportu połączony został z obchodami jubileuszu XV-lecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST PARK".
- To już siódma edycja turnieju judo w Żarowie. Młodzi zawodnicy chętnie tutaj przyjeżdżają, aby powalczyć o najważniejsze trofea. Sam turniej cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy ilość zawodników, którzy uczestniczą w zawodach. W Żarowie również nie brakuje pasjonatów judo i cieszę się, że młodzi ludzie przychodzą na treningi i trenują. Dziś będziemy mogli podziwiać ich umiejętności - mówił Miłosz Haber, trener Uczniowskiego Klubu Sportowego Judoka Imbramowice.

Turniej judo w Żarowie otworzył pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu akrobatek z sekcji prowadzonej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Później przyszedł czas na prawdziwą "walkę" na matach. A ta była naprawdę imponująca. Dodatkowe emocje zapewniali także tłumnie zgromadzeni kibice, których tego dnia nie brakowało w Gminnym Centrum Kultury i Sportu.

Żarowski VII Otwarty Turniej Judo został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Judoka Imbramowice, gminę Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Świdnicy. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Żarowa i Mrowin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group