Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1136
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Judoczka na medal

Piątek, 3 września 2021, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: red
Żarów: Judoczka na medal
Fot. UM Żarów
Swoją przygodę z judo zaczynała jako czteroletnia dziewczynka. Pokazała, że ciężką pracą i wielkim zaangażowaniem można osiągnąć naprawdę bardzo wiele.

Młoda, zdolna i pełna pasji, a przede wszystkim marzeń, które oczywiście wiąże z tą dyscypliną sportową. Klaudia Borowiec mieszkanka Żarowa za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy otrzymała podziękowania od burmistrza Leszka Michalaka oraz zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

- Jesteśmy dumni z naszych mieszkańców, że zdobywają tak liczne sukcesy, a jednocześnie promują gminę Żarów. Sportową karierę Klaudii obserwujemy już od wielu lat i głęboko wierzymy, że reprezentować będzie nasz kraj na niejednych prestiżowych mistrzostwach sportowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w judo. Mamy nadzieję, że nowy strój z herbem naszej gminy przyniesie wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach sportowych – gratulowali Klaudii burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Klaudia na co dzień trenuje w barwach klubu AKS Strzegom. W swojej kolekcji ma wiele medali i nagród zdobytych na mistrzostwach w Polsce i za granicą. W grudniu 2020r. otrzymała powołanie do kadry Narodowej Judoków. To wielkie osiągnięcie naszej młodej i utalentowanej mieszkanki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group