Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Juniorzy zaczynają od meczów z Lechią – terminarze LDJ i LDJM

Wiadomości: LDJ/LDJM
Piątek, 25 lipca 2014, 23:47
Aktualizacja: 23:48
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Rozgrywki Ligi Dolnośląskiej Juniorów i Juniorów Młodszych rozpoczną się w weekend 23 i 24 sierpnia. Na początek świdnickie ekipy udadzą się do Dzierżoniowa na spotkania z tamtejszą Lechią.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych

1. kolejka (23-24.08)
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - BRZEG DOLNY
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
MIEDŹ LEGNICA - MKS POLAR WROCŁAW
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - KS POLKOWICE sp. z o.o.
FC WROCŁAW ACADEMY - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
LECHIA DZIERŻONIÓW - STAL ŚWIDNICA
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - MKS OŁAWA
PARASOL WROCŁAW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

2. kolejka (27.08)
BRZEG DOLNY - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
MKS OŁAWA - PARASOL WROCŁAW
STAL ŚWIDNICA - CHROBRY GŁOGÓW S.A.
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - LECHIA DZIERŻONIÓW
KS POLKOWICE sp. z o.o. - FC WROCŁAW ACADEMY
MKS POLAR - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - MIEDŹ LEGNICA
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW

3. kolejka (30-31.08)
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - BRZEG DOLNY
MIEDŹ LEGNICA - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
FC WROCŁAW ACADEMY - MKS POLAR
LECHIA DZIERŻONIÓW - KS POLKOWICE sp. z o.o.
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
PARASOL WROCŁAW - STAL ŚWIDNICA
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - MKS OŁAWA

4. kolejka (6-7.09)
BRZEG DOLNY - MKS OŁAWA
STAL ŚWIDNICA - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - PARASOL WROCŁAW
KS POLKOWICE sp. z o.o. - CHROBRY GŁOGÓW S.A.
MKS POLAR - LECHIA DZIERŻONIÓW
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - FC WROCŁAW ACADEMY
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - MIEDŹ LEGNICA

5. kolejka (10.09)
MIEDŹ LEGNICA - BRZEG DOLNY
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW
FC WROCŁAW ACADEMY - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
LECHIA DZIERŻONIÓW - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - MKS POLAR
PARASOL WROCŁAW - KS POLKOWICE sp. z o.o.
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
MKS OŁAWA - STAL ŚWIDNICA

6. kolejka (13-14.09)
BRZEG DOLNY - STAL ŚWIDNICA
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS OŁAWA
KS POLKOWICE sp. z o.o. - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
MKS POLAR - PARASOL WROCŁAW
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - CHROBRY GŁOGÓW S.A.
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - LECHIA DZIERŻONIÓW
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - FC WROCŁAW ACADEMY
MIEDŹ LEGNICA - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych

7. kolejka (20-21.09)
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - BRZEG DOLNY
FC WROCŁAW ACADEMY - MIEDŹ LEGNICA
LECHIA DZIERŻONIÓW - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
PARASOL WROCŁAW - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - MKS POLAR
MKS OŁAWA - KS POLKOWICE sp. z o.o.
STAL ŚWIDNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW

8. kolejka (27-28.09)
BRZEG DOLNY - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
KS POLKOWICE sp. z o.o. - STAL ŚWIDNICA
MKS POLAR - MKS OŁAWA
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - PARASOL WROCŁAW
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - CHROBRY GŁOGÓW S.A.
MIEDŹ LEGNICA - LECHIA DZIERŻONIÓW
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - FC WROCŁAW ACADEMY

9. kolejka (4-5.10)
FC WROCŁAW ACADEMY - BRZEG DOLNY
LECHIA DZIERŻONIÓW - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - MIEDŹ LEGNICA
PARASOL WROCŁAW - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
MKS OŁAWA - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
STAL ŚWIDNICA - MKS POLAR
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - KS POLKOWICE sp. z o.o.

10. kolejka (11-12.10)
BRZEG DOLNY - KS POLKOWICE sp. z o.o.
MKS POLAR - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - STAL ŚWIDNICA
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS OŁAWA
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
MIEDŹ LEGNICA - PARASOL WROCŁAW
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - CHROBRY GŁOGÓW S.A.
FC WROCŁAW ACADEMY - LECHIA DZIERŻONIÓW

11. kolejka (18-19.10)
LECHIA DZIERŻONIÓW - BRZEG DOLNY
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - FC WROCŁAW ACADEMY
PARASOL WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - MIEDŹ LEGNICA
MKS OŁAWA - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW
STAL ŚWIDNICA - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
KS POLKOWICE sp. z o.o. - MKS POLAR

12. kolejka (25-26.10)
BRZEG DOLNY - MKS POLAR
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - KS POLKOWICE sp. z o.o.
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - STAL ŚWIDNICA
MIEDŹ LEGNICA - MKS OŁAWA
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
FC WROCŁAW ACADEMY - PARASOL WROCŁAW
LECHIA DZIERŻONIÓW - CHROBRY GŁOGÓW S.A.

13. kolejka (31.10)
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - BRZEG DOLNY
PARASOL WROCŁAW - LECHIA DZIERŻONIÓW
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - FC WROCŁAW ACADEMY
MKS OŁAWA - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych
STAL ŚWIDNICA - MIEDŹ LEGNICA
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW
KS POLKOWICE sp. z o.o. - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
MKS POLAR - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce

14. kolejka (8-9.11)
BRZEG DOLNY - SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS POLAR
WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW - KS POLKOWICE sp. z o.o.
MIEDŹ LEGNICA - I TS ŚLĘZA WROCŁAW
GÓRNIK PWSZ Wałbrzych - STAL ŚWIDNICA
FC WROCŁAW ACADEMY - MKS OŁAWA
LECHIA DZIERŻONIÓW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
CHROBRY GŁOGÓW S.A. - PARASOL WROCŁAW

15. kolejka (15-16.11)
PARASOL WROCŁAW - BRZEG DOLNY
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - CHROBRY GŁOGÓW S.A.
MKS OŁAWA - LECHIA DZIERŻONIÓW
STAL ŚWIDNICA - FC WROCŁAW ACADEMY
I TS ŚLĘZA WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ Wałbrzych
KS POLKOWICE sp. z o.o. - MIEDŹ LEGNICA
MKS POLAR - WKS "ŚLĄSK" WROCŁAW
SZKÓŁKA SZCZYT Boguszów-Gorce - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

1. kolejka (23-24.08)
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
MIEDŹ II LEGNICA - ŚLĄSK WROCŁAW SA
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - KONFEKS LEGNICA
FC WROCŁAW II ACADEMY - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
LECHIA II DZIERŻONIÓW - GRYF ŚWIDNICA
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - MKS II OŁAWA
PARASOL II WROCŁAW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

2. kolejka (27.08)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
MKS II OŁAWA - PARASOL II WROCŁAW
GRYF ŚWIDNICA - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - LECHIA II DZIERŻONIÓW
KONFEKS LEGNICA - FC WROCŁAW II ACADEMY
ŚLĄSK WROCŁAW SA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - MIEDŹ II LEGNICA
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW

3. kolejka (30-31.08)
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
MIEDŹ II LEGNICA - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
FC WROCŁAW II ACADEMY - ŚLĄSK WROCŁAW SA
LECHIA II DZIERŻONIÓW - KONFEKS LEGNICA
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
PARASOL II WROCŁAW - GRYF ŚWIDNICA
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - MKS II OŁAWA

4. kolejka (6-7.09)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MKS II OŁAWA
GRYF ŚWIDNICA - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - PARASOL II WROCŁAW
KONFEKS LEGNICA - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.
ŚLĄSK WROCŁAW SA - LECHIA II DZIERŻONIÓW
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - FC WROCŁAW II ACADEMY
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA

5. kolejka (10.09)
MIEDŹ II LEGNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
FC WROCŁAW II ACADEMY - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
LECHIA II DZIERŻONIÓW - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - ŚLĄSK WROCŁAW SA
PARASOL II WROCŁAW - KONFEKS LEGNICA
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
MKS II OŁAWA - GRYF ŚWIDNICA

6. kolejka (13-14.09)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - GRYF ŚWIDNICA
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - MKS II OŁAWA
KONFEKS LEGNICA - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
ŚLĄSK WROCŁAW SA - PARASOL II WROCŁAW
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - LECHIA II DZIERŻONIÓW
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - FC WROCŁAW II ACADEMY
MIEDŹ II LEGNICA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych

7. kolejka (20-21.09)
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
FC WROCŁAW II ACADEMY - MIEDŹ II LEGNICA
LECHIA II DZIERŻONIÓW - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
PARASOL II WROCŁAW - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - ŚLĄSK WROCŁAW SA
MKS II OŁAWA - KONFEKS LEGNICA
GRYF ŚWIDNICA - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW

8. kolejka (27-28.09)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
KONFEKS LEGNICA - GRYF ŚWIDNICA
ŚLĄSK WROCŁAW SA - MKS II OŁAWA
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - PARASOL II WROCŁAW
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.
MIEDŹ II LEGNICA - LECHIA II DZIERŻONIÓW
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - FC WROCŁAW II ACADEMY

9. kolejka (4-5.10)
FC WROCŁAW II ACADEMY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
LECHIA II DZIERŻONIÓW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - MIEDŹ II LEGNICA
PARASOL II WROCŁAW - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
MKS II OŁAWA - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
GRYF ŚWIDNICA - ŚLĄSK WROCŁAW SA
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - KONFEKS LEGNICA

10. kolejka (11-12.10)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - KONFEKS LEGNICA
ŚLĄSK WROCŁAW SA - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - GRYF ŚWIDNICA
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS II OŁAWA
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
MIEDŹ II LEGNICA - PARASOL II WROCŁAW
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.
FC WROCŁAW II ACADEMY - LECHIA II DZIERŻONIÓW

11. kolejka (18-19.10)
LECHIA II DZIERŻONIÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - FC WROCŁAW II ACADEMY
PARASOL II WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - MIEDŹ II LEGNICA
MKS II OŁAWA - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
GRYF ŚWIDNICA - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
KONFEKS LEGNICA - ŚLĄSK WROCŁAW SA

12. kolejka (25-26.10)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ŚLĄSK WROCŁAW SA
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - KONFEKS LEGNICA
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - GRYF ŚWIDNICA
MIEDŹ II LEGNICA - MKS II OŁAWA
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
FC WROCŁAW II ACADEMY - PARASOL II WROCŁAW
LECHIA II DZIERŻONIÓW - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.

13. kolejka (31.10)
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
PARASOL II WROCŁAW - LECHIA II DZIERŻONIÓW
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - FC WROCŁAW II ACADEMY
MKS II OŁAWA - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych
GRYF ŚWIDNICA - MIEDŹ II LEGNICA
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
KONFEKS LEGNICA - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN
ŚLĄSK WROCŁAW SA - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie

14. kolejka (8-9.11)
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ORZEŁ Ząbkowice Śląskie
KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN - ŚLĄSK WROCŁAW SA
WKS ŚLĄSK II WROCŁAW - KONFEKS LEGNICA
MIEDŹ II LEGNICA - I TS ŚLĘZA II WROCŁAW
GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych - GRYF ŚWIDNICA
FC WROCŁAW II ACADEMY - MKS II OŁAWA
LECHIA II DZIERŻONIÓW - BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
CHROBRY II GŁOGÓW S.A. - PARASOL II WROCŁAW

15. kolejka (15-16.11)
PARASOL II WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - CHROBRY II GŁOGÓW S.A.
MKS II OŁAWA - LECHIA II DZIERŻONIÓW
GRYF ŚWIDNICA - FC WROCŁAW II ACADEMY
I TS ŚLĘZA II WROCŁAW - GÓRNIK PWSZ II Wałbrzych
KONFEKS LEGNICA - MIEDŹ II LEGNICA
ŚLĄSK WROCŁAW SA - WKS ŚLĄSK II WROCŁAW
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie - KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group