Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1355
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Już po jarmarku

Środa, 21 grudnia 2022, 13:07
Autor: red
Roztoka: Już po jarmarku
Fot. Stanisław Kałużny
W niedzielę,18 grudnia w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce zapanował iście świąteczny klimat. Uczniowie, rodzice, mieszkańcy Roztoki i gminy Dobromierz mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanym po długiej przerwie Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Myślą przewodnią imprezy było wprowadzenie mieszkańców gminy w świąteczny nastrój. Goście mogli spędzić mile czas przy świątecznych melodiach i rozmowach ze znajomymi. Dużą atrakcją były Jasełka wykonane przez dzieci z klasy IV pod opieką p. Tomasza Aleksiuka. Członkowie Koła Teatralnego pod kierunkiem p. Doroty Łada - Łobarzewskiej przygotowali sztukę teatralną pt. “Moralność Pani Dulskiej”. W holu szkoły czekały profesjonalne budki fotograficzne, które tworzyły piękny, świąteczny i zimowy klimat. Na zakończenie jarmarku odbyło się wspólne kolędowanie. Oprawę muzyczną zapewnili Państwo Wójcikowie.

Jarmark Bożonarodzeniowy był idealnym miejscem dla fanów rękodzieła, którzy chcieli zaopatrzyć się w niesamowite ozdoby bożonarodzeniowe. Można było nabyć stroiki, bombki, świeczniki, oryginalne bożonarodzeniowe ozdoby przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli z naszej szkoły. Stoiska ofertowały różne przysmaki, takie jak: pierogi, uszka, ciasta, pierniczki i gofry. W kawiarence można było skosztować pysznego barszczyku, napić się herbaty czy kawy, na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Roztoce serdecznie dziękuje nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom za ogromne zaangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group