Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Już po pasowaniu

Wtorek, 22 października 2019, 11:06
Aktualizacja: 11:08
Autor: red
Roztoka: Już po pasowaniu
Fot. UG Dobromierz
Pasowanie na przedszkolaka i starszaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się 18 października w świetlicy wiejskiej w Roztoce.

Wśród zaproszonych gości obecni byli wójt Jerzy Ulbin, radni, sołtys Roztoki Ilona Rój oraz licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy Smerfy z Punktu Przedszkolnego w Dobromierzu, a następnie z Roztoki - grupa Misie Lubisie i Misie Gumisie.

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka i starszaka ogromną kredką przez wójta Jerzego Ulbina. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplom pasowania, kolorową plakietkę oraz mały upominek w postaci magicznej mozaiki do układania rozmaitych wzorów i obrazów. Uroczystość pozwoliła nie tylko na integrację, ale i była znakomitą okazją do poznania nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola umiejętności dzieci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group